Mε μεγάλη χαρά και τιμή ανακοινώνουμε ότι o Ανδρέας Σιάμισιης, Διευθύνων Σύμβουλος της HELLENiQ ENERGY είναι Inspirational Mentor στην “Εικονική Επιχείρηση” που δημιουργείται κατά την τρέχουσα σχολική χρονιά στο Γενικό Λύκειο Επισκοπής Ηρακλείου Κρήτης!
Πολλά συγχαρητήρια στους μαθητές και τις μαθήτριες, τους/τις εκπαιδευτικούς και τη διεύθυνση του σχολείου!
Το Παγκόσμιο Πρόγραμμα/Διαγωνισμός “Εικονική Επιχείρηση – Company Program” του Junior Achievement Greece, τελεί για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά υπό την Αιγίδα της Α.Ε. της Προέδρου της Δημοκρατίας Κατερίνας Σακελλαροπούλου.
Oι συναντήσεις των Inspirational Mentors – JA Greece 2023 με τις μαθητικές «start up» αποτελούν μεγάλη πηγή έμπνευσης για όλους και για αυτό το JA Greece δημιούργησε νέα social media όπου μεταδίδονται πληροφορίες και εικόνες από το Inspirational Mentoring και άλλο inspirational υλικό από τα εκατοντάδες γραφεία του Junior Achievement σε όλο τον κόσμο αλλά και άλλες πηγές.
Σας προσκαλούμε να ακολουθήσετε τους Inspirational Mentors – JA Greece στους εξής συνδέσμους:
Καλή έμπνευση και καλή επιτυχία σε όλους!
We are JA!
May be an image of 9 people, people standing and text that says 'Γενικό Λύκειο Επισκοπής Ηρακλείου Κρήτης JA Greece Imspirational Mehe JAWorldwide Memtor ΕΙΚΟΝΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ 2023 Ανδρέας Σιάμισιης Διευθύνων Σύμβουλος HELLENİQ ENERGY'
Εικονική Επιχείρηση ΓΕΛ Επισκοπής : MyWelfare