ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Εν όψει της επικείμενης αναστολής λειτουργίας των σχολικών μονάδων [από τη Δευτέρα 09/11/2020] , σας γνωστοποιούμε ότι :

1. Τα μαθήματα θα πραγματοποιούνται με τη μέθοδο της Σύγχρονης Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευσης σύμφωνα με το ισχύον πρόγραμμα.
  2. Το ωρολόγιο πρόγραμμα καθώς οι σύνδεσμοι [links] των ψηφιακών αιθουσών των εκπαιδευτικών του σχολείου μας  στην πλατφόρμα webex , στην οποία θα πραγματοποιείται η τηλεκπαίδευση, έχουν αποσταλεί στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο των γονέων/κηδεμόνων των μαθητών.

Επισημαίνουμε , επίσης,  ότι :

1. Η παρακολούθηση των μαθημάτων είναι υποχρεωτική για όλους τους μαθητές.
  2. Για οποιαδήποτε απορία, μπορείτε να επικοινωνείτε με ηλεκτρονικό μήνυμα στη διεύθυνση : mail@lyk-episk.ira.sch.gr

Μέχρι, λοιπόν,  να επιστρέψουμε στις αίθουσές μας, σας καλούμε να μετέχετε ενεργά και με δημιουργικότητα στην εκπαιδευτική διαδικασία!

Καλή δύναμη σε όλους μας!

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Γενικού Λυκείου Επισκοπής.

Αναστολή λειτουργίας σχολικών μονάδων