Yπηρεσίες Συμβουλευτικής και Επαγγελματικού Προσανατολισμού – Δ.Δ.Ε. Ηρακλείου

Oι  υπηρεσίες Συμβουλευτικής και Επαγγελματικού Προσανατολισμού  και φέτος συνεχίζονται να παρέχονται καθημερινά στους μαθητές και στους κηδεμόνες τους στη Δ.Δ.Ε. Ηρακλείου (Μονοφατσίου 8, 2ος όροφος,  γραφείο 10), από την Υπεύθυνη Σχολικού Επαγγελματικού Προσανατολισμού κα Κωνσταντίνα Μπατάλα.

Το ωράριο λειτουργίας είναι: Δευτέρα  και Τετάρτη : 13.00-19.00 και Τρίτη, Πέμπτη και Παρασκευή: 8.00-15.00.

Επίσης, στο πλαίσιο της Πληροφόρησης Επαγγελματικού Προσανατολισμού, προγραμματίζονται και το τρέχον σχολικό έτος, απογευματινές διαδικτυακές ενημερώσεις  για γονείς και κηδεμόνες μαθητών και μαθητριών όλων των τάξεων.

Τέλος, δίδεται η δυνατότητα για  ομαδικές ενημερώσεις των μαθητών και των μαθητριών , πρωινές ώρες, διαδικτυακά ή δια ζώσης.

Υπεύθυνη Σχολικού Επαγγελματικού Προσανατολισμού  στη Δ.Δ.Ε. Ηρακλείου : Κων/να Μπατάλα

Επικοινωνία:

τηλ. 2810 341744